بنام آفریدگار دانا

تاریخچه مختصری از نمایندگی ۲۷۱ سایپا

در سال ۱۳۵۶ نمايندگي سايپا استان كرمانشاه به همت اخوان صديقي صفائي و با دریافت مجوز ازشركت سهامي ايراني توليد اتومبيل سايپا درزميني به مساحت ۲۰۰۰مترمربع واقع دربلوارشهيدبهشتي (۲۰۰متر پائين ترازمحل فعلي) بنيان گزاري شد و یک سال بعد( ۱۳۵۷) فروش وتعميرات خودرو ‍ژيان ورنو۵ آغاز گرديد .

بنای ساخته شده درآن زمان مورد بازديد و نظارت مسولين شركت رنو قرارگرفت لذا با توجه به استاندارد بالای ساخت و تجهيزات مورد استفاده به ساختمان رنو مشهور گرديد . ارائه خدمات به خودروهاي رنو و ژيان پس از پيروزي انقلاب اسلامي ادامه يافت هرچند با اعمال تحريم ها و محاصره اقتصادي ايران در ۸ سال دفاع مقدس ركود شديدي درتوليد به وجود آمده و همچنين به دلیل واقع بودن نمايندگي در استاني كه بطور مستمر مورد تهاجم زمینی ، هوائي وموشكي رژيم صدام قرارگرفت بر رکود بیشتر نیز دامن میزد با این وجود خدمت رساني به مردم شريف كرمانشاه متوقف نشد. ازسال ۱۳۶۴ به تدريج وضعيت توليد بهبود يافت و فعاليت به سمت رونق پيش مي رفت ، با مهاجرت دو برادر به خارج از كشور و تغيير شغل يكي از اخوان شركت توسط اينجانب به حول وقوه الهي اداره گرديد .

درسال ۱۳۶۹با توجه به فروش ساختمان نمايندگي به دانشگاه رازي نمايندگي مدتي به خيابان عشاير(سنجابي) و بعداً به ابتداي جاده سنندج انتقال يافت.

در آن زمان توليد وتحويل خودرو به حداقل خودرسيده بود. با روي كارآمدن دولت سازندگي و انعقاد قرارداد توليد خودرو پرايد و وانت نيسان درشركت سايپا وضع روبه بهبود نهاد و چون چشم انداز مناسبي براي شركت سايپا دیده می شد در زميني كه در نزديكي ساختمان قبلي خريداري نموده بودم شروع به ساخت و احداث نمايندگي جديد درمحل فعلي (بلوارشهيدبهشتي – روبروي زيباپارك) به متراژ ۲۵۰۰متر با اخذ مجوز و دریافت نقشه هاي استاندارد ازشركت سايپا اقدام نموده وهرآنچه كه درتوان داشتم جهت ايجاد تعميرگاهي استاندارد ، معتبر و درشان مردم و مشتريان انجام دادم و تاکنون نیز در حال فعالیت و خدمت به مردم می باشم .

با این حال همواره معتقدم كه مشتريان عزيز و همشهريان گرامي كه ولي نعمتان ما هستند شايسته بهترين ها بوده و همواره به بهبود مستمر فعاليت و افزايش رضايت مشتريان اعتقاد راسخ دارم و افتخار خود را خدمتگزاري به مردم در کنار کارکنان سخت کوش و همراهان همیشگی خود مي دانم . اميدوارم همواره سالم و پاينده باشيد .

علي صديقي صفائي
۷ مهرماه ۱۳۹۵
درآستانه چهلمین سال تاسيس